Kastamonu Cide Taşımacılık

Kastamonu ilinin bir ilçesi olan Cide’ye her türden nakliyat ve taşımacılık hizmetinde bulunmaktayız. Kastamonu Cide Taşımacılık olarak müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlar karşılığında ulaştırmak en büyük gayemizdir. Bu gayemizi gerçekleştirmek için gecemizi günümüze katarak çalışmaktayız.
Firmamız özellikle devletimizin nakliyat ve taşımacılık konusunda gerekli gördüğü tüm belge ve izinleri sağlamış bulunmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde güven içerisinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Sizin tek yapacağınız arkanıza yaslanarak kaliteli ve doğru hizmetin tadını çıkarmak olacaktır. Biz sizin için nakliyat işlemindeki tüm faaliyetleri düşünerek bunları uygulamaya sokacağız.
Müşterilerimize vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti Avrupa ve Dünya standartları ile birebir uyum göstermektedir. Bu yüzden kaliteli ve doğru taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlara almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Kastamonu Cide Taşımacılık olarak Covid-19 Pandemisindeki Önlem ve Tedbirlerimiz
Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde ilk vakalara sebep olduğu ilk günden itibaren önlemleri sert bir şekilde uygulamaya koymuş bulunmaktadır. Bu anlamda işlerimiz genel merkezi olan ve müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra ofislerimiz içerisinde dezenfektan, kolonya ve sıfır maskeler mevcuttur. 
Yanımızda çalışan tüm personel arkadaşlarımıza hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda ikaz etmekteyiz. Bunun yanı sıra maskelerini takmaları ve el hijyenine dikkat etmelerini de sıklıkça belirtmekteyiz. Almış olduğumuz bu önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir ve kahvemizin tadına bakabilirsiniz. 

Firmamız ve Fiyatlandırma Politikası
Farklı firmalarda olduğu gibi bizim de fiyatlandırma tekliflerimizi değiştiren unsurlar mevcuttur. Bu unsurlar arasında taşınmak istenen ürünün cinsi ve ağırlığı yer almaktadır. Aynı zamanda taşıyacağımız bölgenin mesafesi gibi etkenlerde fiyatlandırma teklifinin değişmesine nedne olan etkenlerdir. Firmamız taşınmak isteyen eşyanın bu türden bilgilerini öğrendikten sonra tam alamıyla bir fiyat teklifi çıkarabilmektedir.
Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm sorular ve fiyatlandırma politikamız hakkında bilgi sahibi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi Günler Dileriz!