Kastamonu Cide Nakliyat

Kastamonu’nun bir ilçesi olan Cide’ye belirli aralıklarla nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kastamonu Cide nakliyat hizmetini en uygun fiyatlar karşılığında müşterilerimize ulaştırmak bizim en büyük hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.
Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartları ile birebir aynıdır. Profesyonel ve kaliteli nakliyat konusunda her daim bize güvenebilir ve işinizi bize teslim edebilirsiniz. Sizin tek yapacağınız arkanıza yaslanarak kaliteli ve doğru nakliyat işleminin nasıl gerçekleştiğini izlemek olacaktır. Biz sizin için her şeyi planlayıp bunları uygulamaya geçireceğiz.
Devletimizin sözünü tam anlamıyla uymaya çalışmaktayız. Bu yüzden devletimizin nakliyat ve taşımacılık sektöründe gerekli görmüş olduğu tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu yüzden işinizi bize teslim edebilirsiniz.

Kastamonu Cide Nakliyat olarak Covid-19 Pandemisi
Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren önlemleri sıkı sıkıya almış bulunmaktayız. Almış olduğumuz önlemler arasında devamlı olarak çalıştığımız ve müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra ofislerimizin içerisinde dezenfektan, kolonya ve sıfır maskeler mevcuttur. 
Yanımızda aktif olarak görev alan tüm personel arkadaşlarımıza maskeleri takmaları konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Aynı zamanda belirli aralıklarla maskelerini değiştirmeleri konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Bunun yanı sıra hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda tembih etmekteyiz. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz bu önlemler sayesinde güven içerisinde ofislerimize uğrayabilir ve kahvemizin tadına bakabilirsiniz. 

Firmamız ve Fiyatlandırma Politikası
Firmamızın vermiş olduğu fiyatlandırma teklifini etkileyen birden çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar arasında taşınmak isteyen ürünün cinsi ve ağırlığı yer almaktadır. Bunun yanı sıra ürünün taşınmak istenilen bölgenin mesafe gibi etkenlerde fiyatlandırma teklifini etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.
Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm sorular ve fiyatlandırma teklifi hakkında geniş çaplı bilgi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın isteriz. İyi Günler Dileriz!