Cide Nakliyat

Kastamonu iline bağlı Cide’ye uzun yıllar boyunca profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Cide Nakliyat hizmeti süresince müşterilerimizin en iyi nakliyat hizmetinden yararlanmak en büyük gayemizdir.
Firmamız, devletimizin istemiş olduğu tüm evrak ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede işinizi güven içerisinde bize teslim edip kaliteli hizmetin tadına varabilirsiniz.

Cide Nakliyat olarak Covid-19 Pandemisi
Cide Nakliyat olarak Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren tedbirlerimizi hat safhada tutmaktayız. Ofislerimizi belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede güven içerisinde ofislerimize gelerek kahvemizin tadına bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra yanımızda çalışan tüm personel arkadaşlara maskelerini takmaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız. Aynı zamanda hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarı ve söylevlerde bulunmaktayız.

Firmamız ve Fiyatlandırma Politikası
Firmamızın sunmuş olduğu fiyat teklifleri gayet uygundur. Bunun yanı sıra farklı ödeme şekilleri ile müşterilerimizin ceplerine uygun fiyat teklifleri çıkarmaktayız. Fiyat konusunda her daim müşterilerimizin yüzlerini güldürmeyi başarabildik. Fiyatlandırma tekliflerimizi değiştiren unsurlar arasında taşınmak istenilen ürünün cinsi, ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra eşyaları nereden nereye taşınılacağı gibi hususlarda önemlidir.
Firmamız Türkiye’nin birçok farklı noktasında eş zamanlı olarak hizmet vermektedir. Hizmet kalitemiz Avrupa ve Dünya standartları ile kesişmektedir. Bu sayede alınacağınız hizmet kalitesi üst düzey ve profesyonel bir hizmet olacaktır. Nakliyat konusunda her daim bize güvenip işinizi bize teslim edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Nakliyat konusunda bilgi almak, firmamız hakkında aklınıza kalan soruları cevaplamak ve fiyat teklifleri almak için iletişim bilgilerimiz.;
-E posta adresimiz=bilgi@bartinnakliyat.com 
-Telefon Numaramız=0532 132 11 09