Cide Evden Eve Taşımacılık

Cide halkının belki de en çok kullanmış olduğu taşıma yöntemlerinden birisi evden eve taşımacılıktır. Bu yüzden Cide halkı için Cide evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerden almış olduğumuz paranın hakkını sonuna kadar verebilmek için çalışmaktayız. Bu yüzden hizmetlerimiz müşteri odaklı olup müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmaktayız. Müşterilerin bize bildirmiş olduğu istek, talep ve doğrultuların tümü süzgecimizden geçmektedir.

Firmamız, devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede işinizi güven içerisinde bize teslim ederek kaliteli ve doğru hizmetin tadına varabilirsiniz. Sizin tek yapacağınız arkanıza yaslanarak kendinizi bizim hizmet kalitemize bırakmak olacaktır.

Cide Evden Eve Taşımacılık olarak Covid-19 Pandemisindeki Önlemlerimiz

Firmamız, Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk güden itibaren tüm önlemleri sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Önlemlerimiz arasında;

-Yanımızda aktif olarak çalışan tüm personellerimize maskelerini takmaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız. Bunun yanı sıra hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunmaktayız.

-İşlerimizi yaptığımız ve müşterilerimizi ağırladığımız ofis ve büroları geniş dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede güven içerisinde ofislerimize uğrayarak hizmetimizle alakalı bilgi alabilirsiniz. Kahvemizi içmeye bekleriz.

-Ofislerimize dezenfektan, kolonya ve sıfır maskeler bulunmaktadır. Belirli aralıklarla maskemizi değiştirmekteyiz. Pandemi süresince almış olduğumuz bu önlemler sayesinde virüsün ülkemizde yayılma hızını yavaşlatmaya çalışıyoruz.

Cide Evden Eve Taşımacılık olarak Fiyatlandırma Politikamız

Cide evden eve taşımacılık olarak fiyatlandırma politikamız hakkında net bir bilgi vermek yakışı kalmaz. Çünkü fiyatlandırma politikamızı etkileyen birkaç farklı unsur mevcuttur. Bu unsurlar arasında taşınmak istenen ürünün cinsi ve ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra taşıyacağımız ürünün yol haritası ve mesafesi de fiyat teklifinin değişmesine neden olmaktadır. Fakat vermiş olduğumuz tüm fiyat teklifleri müşterilerin ceplerine uygun tekliflerdir. Para konusunda müşterilerimizi sık boğaz etmemeye gayret etmekteyiz.

Taşımacılık hizmetimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. İyi Günler Dileriz!