Cide Asansörlü Nakliyat

Kastamonu iline bağlı Cide halkına profesyonel ve kaliteli asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Cide taşıma hizmeti süresi boyunca müşterilerimizin en iyi taşımacılık hizmetinden yararlanmaları için çalışmaktayız.

 Asansörlü Taşımacılık hizmetinde Türkiye’de önde gelen Firmamız, müşteri odaklı işler çıkartarak etkinlik alanını müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırabilmekteyiz. Bunun yanı sıra sunmuş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartlarına birebir uymaktadır. Sizin tek yapacağınızı işinizi bize teslim ederek kaliteli ve doğru hizmetin tadını çıkarmak olacaktır.

Firmamız, devlet tarafından gerekli görülen tüm doküman ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede işinizi güven içerisinde bize teslim edebilir ve kaliteli hizmetin tadına varabilirsiniz.

Cide Asansörlü Nakliyat olarak Covid-19 Pandemisi ve Önlemlerimiz

Cide Taşıma olarak Covid-19 Pandemisinin görülmeye başlandığı ilk günden itibaren tedbirlerimizi hat safhaya almış bulunmaktayız. Bu anlamda devamlı olarak çalıştığımız ve siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi belirli aralıkla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede güven içerisinde ofislerimize gelebilir ve kahvemizin tadına bakabilirsiniz.

Yanımızda aktif olarak görev alan tüm personellerimize maskelerini takmaları ve el hijyenine dikkat etmeleri konusunda uyarmaktayız. Bunun yanı sıra hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kuralları a uymaları konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Unutmayın siz değerli müşterilerimizin ve çalışan arkadaşlarımızın sağlık ve sıhhati en önemli önceliğimizdir.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartları ile tıpatıp aynıdır. Bu yüzden işinizi bize teslim ederek kaliteli ve doğru asansörlü nakliyat işlemini izlemek olacaktır. Bunun yanı sıra asansörlü araçlarımız üst düzey kapasitede olduğundan ötürü yüksek binalara dahi kolaylıkla hizmet verebilmektedir.

Firmamızın bünyesinde 7 adet araç çalışmaktadır. İlerleyen dönemde müşteri odaklı çalışma şeklimiz sayesinde bu sayıyı arttırmayı planlıyoruz.

Cide Taşıma olarak Fiyatlandırma Politikamız

Farklı firmalarda olduğu gibi bizim firmamızda da fiyatlandırma politikamızı değiştiren birkaç farklı unsur mevcuttur. Bu unsular arasında taşınmak istenen ürün ve eşyanın cinsi ve ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra ürünün taşınılacak mesafe aralığı da fiyatlandırma içerisinde kendine yer bulmaktadır. Bu anlamda gerek firmamız gerekse fiyatlandırma politikamız hakkında aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. 7/24 çevrimiçi e posta adreslerimiz sayesinde size en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın isteriz. İyi Günler Dileriz!