Cide Evden Eve Taşıma

Cide halkının nakliyat konusunda tercih ettiği en ideal taşıma yöntemi olan evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Cide evden eve taşıma hizmeti süresi boyunca müşterilerimizin hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmaktayız.

Firmamız müşteri odaklı bir yol izlemektedir. Bu anlamda müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde müşteri memnuniyet oranımızı her geçen gün arttırabilmekteyiz. Bunun yanı sıra müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet Avrupa ve Dünya standartlarına tam anlamıyla uyum göstermektedir. Bu sayede işinizi güven içerisinde bize teslim ederek kaliteli ve doğru taşımacılık hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz.

7/24 çevrimiçi kullandığımız e posta adreslerimiz ve günün çoğu vakti müsait olarak telefon numaralarımızdan hizmet vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin bizimle en kolay bir şekilde iletişime geçebilmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Firmamız, devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm evrak ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu anlamda işinizi güven içerisinde bize teslim edebilirsiniz. Sizin tek yapacağınız işlem arkanıza yaslanarak doğru taşıma ve nakliyat hizmetinin nasıl gerçekleştiğini izlemek olacaktır.

Cide Taşıma olarak Covid-19 Pandemisi ve Önlemlerimiz

Firmamız, Covid-19 Pandemisinin ülkemizde patlak verdiği ilk günden itibaren önlemleri sıkı bir şekilde almış bulunmaktadır.

Önlemlerimiz arasında;

-Devamlı olarak çalıştığımız ve müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde dezenfektan ve sıfır maskeler bulunmaktadır. Bu sayede güven içerisinde ofis ve çalışma alanlarımıza uğrayarak kahvemizin tadına bakabilirsiniz.

-Yanımızda aktif olarak çalışan tüm personellere maskelerini takmaları konusunda ikazlarda bulunmaktayız. Bunun yanı sıra hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunmaktayız. Salgına karşı bu türden önlemlerimiz sayesinde virüsün ülkemizde hızlanarak artmasını kısmen de olsa önlemiş olmaktayız.

Cide Taşıma Hizmetinde Fiyatlandırma Politikamız

Fiyatlandırma politikamızı etkileyen birkaç farklı unsur mevcuttur. Bu unsurlar arasında taşınmak istenen ürünün cinsi ve ağırlığı gelmektedir. Bunun yanı sıra ürünün taşınılacağı mesafe ve rotasyon gibi etkenlerde fiyat teklifinin değişmesine neden olmaktadır.

Firmamız ve fiyatlandırma politikamız hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi Günler Dileriz!