Cide Evden Eve Nakliyat

Tüm Cide halkının nakliyat konusunda en çok kullandığı taşıma yöntemi evden eve nakliyattır. Bu yüzden tüm Cide halkına Cide evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Aldığımız paranın hakkını sonuna kadar verebilmek bizim en büyük gayemizdir. Bu gaye doğrultusunda müşteri odaklı işler çıkartarak müşteri memnuniyetini ve marka değerimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Firmamız, devletimizin gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu anlamda güven içerisinde işinizi bize teslim edebilir ve kaliteli hizmetin tadına varabilirsiniz. Firmamız her zaman müşterilerinin yanındadır. Bu konuda aklınızda soru işareti kalmasını istemeyiz.

Nakliyat hizmeti süresi boyunca müşterilerin istek, talep ve önerileri katımızda büyük bir değere sahiptir. Bu yüzden müşterilerimizin bize iletmiş olduğu istek ve talepleri katımızda değerlendirerek kendimizi buna göre ayarlamaktayız.

Cide Evden Eve Nakliyat olarak Covid-19 Pandemisi

Firmamız, Covid-19 pandemisinin ülkemizde görülmeye başlandığı ilk günden itibaren önlemlerini tam anlamıyla sıklaştırmaktayız. Önlemlerimiz arasında;

-Çalışma alanlarımızı ve müşterilerimizi ağırladığımız ofislerimizi mütemadiyen dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimizde dezenfeksiyon ve sıfır maskeler mevcuttur. Bu sayede güven içerisinde ofislerimize uğrayarak kahvemizin tadına bakabilirsiniz.

-Çalışma arkadaşlarımıza maskelerini takmaları ve belirli aralıklarla maskelerini değiştirmeleri konusunda uyarmaktayız. Aynı zamanda hem kendileriyle hem de müşteriler ile sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda tembih ve ikazlarda bulunmaktayız. Almış olduğumuz bu önlemler sayesinde virüsün ülkemizde yayılma hızını kısmen de olsa düşmesinde yardımcı olmaktayız.

Cide Evden Eve Nakliyat olarak Fiyatlandırma Politikamız

Firmamız taşımacılık hizmeti süresi boyunca uygun bir fiyatlandırma lisesi çıkarmaktadır. Fiyatlandırma listesi içerisinde taşınılacak ürünün ağırlığı ve cinsi etkin olarak rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra ürünün nereden nereye taşınılacağı ve mesafesi de fiyat teklifini etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm sorular için iletişim adreslerimiz mevcuttur. Güven içerisinde bizimle iletişime geçebilir ve işinizi bize teslim edebilirsiniz. İyi Günler Dileriz!