Barturnak Ltd.Şti - YAĞMUR NAKLİYAT

Evden eve nakliyat sektöründe Şirketimiz kuruluş itibariyle modern hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti politikasıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır. yağmur Evden Eve Nakliyat taşımacılık işinde profesyonel bir kadro ile hizmet sunduğu kişi ve kurumlara sürekli, zamanında, yenilikçi ve sorunsuz hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kuruluşumuz itibariyle ;
› Önce dürüstlük ,titizlik ve işe hakimiyet şartı ile
› Her taşıma bizi zirveye çıkaracak bir basamak olmalıdır.
› Hatasız kul olmaz, Mükemmeli hatalar yaratır.

Hatayı yerinde telefi ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tüm kadromuzu da aynı inançla şartlandıran şirketimiz buna parelel olarak sektörün gerektirdiği Avrupa standartlarındaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip emektedir . bu nedenle tüm çalışanlarımızla birlikte bir bütünü oluşturan Yağmur Evden Eve Nakliyat olarak sektörün farklılık arz eden şirketlerinden olmanın heyecanıyla hizmet vermekteyiz.
Barturnak Ltd.Şti - YAĞMUR NAKLİYAT şirketimiz çalışanları öncelikle fiziksel ve ruhsal yönden sağlıklı , ahlaki yönden güvenilir, işe hakimiyet yönünden eğitilmiş uzman kişilerdir.
Barturnak Ltd.Şti - YAĞMUR NAKLİYAT araçlarımız evden eve nakliyat için özel değişik ebatlarda kapalı çelik kasalıdır teknolojik anlamda en uyumlu ekipmanlarla donanımlıdır.
Barturnak Ltd.Şti - YAĞMUR NAKLİYAT taşıma kasaları, askılıklı elbise dolapları streçler,ipler, koli bantları, içleri havalı naylon takviyeli olan ambalaj bırandaları vs. gibi ambalajlama malzemelerimiz en son geliştirilmiş malzemelerdir ayrıca Her nakliyatımız sigortalıdır.

Farklılığımız her zaman bir adım önde gidecektir

Bu nedenle diyoruz ki;
› İyi düşünüp iyi taşının
› Bizimle tanışın
› Stresten uzak
› Ekonomik ve güvenli taşının

Evden Eve
İlden İle Nakliyat


Bizi Arayın