Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız , sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Eksper aynı zamanda sigorta bedelini de belirler.

Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır.
Eksper ayrıca ekipte çalışacak özel donanımlı eleman sayısınıda belirler (marangoz tesisatçı).

Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren bir firmanın tecrübesini ve yaptığı işin kalitesini gösteren belirli ölçütler vardır. Bu ölçütlerin başındaysa paketleme hizmetinin kimler tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.
Bu nedenden dolayı Yağmur Nakliyat paketleme işlemlerinde oldukça özenli ve titiz davranmaktadır. Hizmeti veren takım arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, eğitimli, titiz ve deneyimlidirler.
Bununla beraber Yağmur Nakliyat tüm paketleme işlemlerinde birinci sınıf ve daha önce kullanılmamış malzemeleri tercih ederek, değerli eşyalarınız zarar görmemesini sağlamaktadır.
Nakliyat ve paketleme işlemi sırasında ekip başında görev yapan arkadaşımıza belirteceğiniz kıymetli eşyalarınıza (antika eser,tablo,kasa,manevi değeri yüksek eşyalar vs...) ekstra hassasiyet gösterilecektir.

PAKETLEME
- Evde eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenle yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır.
- Mutfak eşyalarınız ve kırılabilecek diğer eşyalar özel kutu paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.
- Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür, gideceği yerde monte edilir.
- Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır.
İL DIŞI EVDEN EVE EKSPERİMİZİN GİDEMEYECEĞİ İL DIŞINDAN GELECEK EŞYALAR İÇİN

Evden eve naliyat hizmeti almak üzere şirketimiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren güvene dayalı işbirliğimiz başlar. İster şehiriçi taşımacılık isterseniz şehirlerarası taşımacılık hizmeti konusunda olsun araç rezervasyonu ve personel teminini doğru yapabilmemiz için şirketimiz müşteri temsilcileri sizden birkaç soruyu cevaplamanızı ister.

• Boşaltılacak ve taşınılacak mekanın yaklaşık büyüklüğü, bina kat sayısı ve asansör kullanılıp kullanılamayacağı
• Taşınacak büyük eşyaların sayısı ve özellikleri
• Varsa özel paketleme gerektiren eşyaların sayısı ve özellikleri
• Mobilyaların demonte olup olmadığı
• Sökme ve yeniden kurulum gerektiren eşyaların örneğin, mobilyalar, çamaşır makinası, buşalık makinası, buzdolabı, klima vb. sayısı ve özellikleri
• Evden eve nakliyat hizmetini almak istediğiniz gün ve saat

Ön görüşmede vereceğiniz bu bilgiler doğrultusunda ihtiyacınız olan araç büyüklüğü ve personel sayısı, taşıyıcı, marangoz, elektrikçi vb. ortalama olarak tespit edilir. Mutabık kaldığımız tarihe göre şirketimiz sözleşmesi adresinize eşya nakil sigortası da yapılarak vereceğiniz bir faks numaranıza tarafınızdan onaylanmak koşulu ile fakslanır ve böylece nakil aşamasına geçilir.sözleşmede belirlenen tarih ve saatte ihtiyacınıza uygun şirketimiz YAĞMUR EVDEN EVE NAKLİYAT logolu aracı ve şirketimiz nakliye ekibi ile evinizi taşımak üzere geliriz. Eşyalarınızın araca uygun dizilişini sağlamak için ekip liderinin yapacağı keşif sonrasında, herhangi bir karmaşa ve zaiyata sebep vermeden taşınma işlemi başlar. Sökme ve yeniden kurulum gerektiren eşyalarınız, usta marangozlarımız tarafından zarar görmeyecek şekilde sökülür. Her parça numaralandırılarak paketlenir. Böylece yeniden kurulum sırasında parçalarda deformasyon meydana gelmez. Eşylarınızın tamamı aracımıza yüklendikten ve ekip liderimizin güvenlik kontrolünden sonra aracımız , sözleşmede belirtilen adrese varmak üzere yola çıkar. Eşyalarınız taşındığınız yeni mekana, yükleme sırasında gösterilen özen ve hassasiyetle indirilir. Yeniden kurulum gerektiren eşyalarınız sizin ugun gördüğünüz yerde montajlanır. Bütün eşya taşıma ve kurulum işlemleri bittiğinde, olası zarar kontrolü yapılır ve karşılıklı mutabık kalarak hizmetimizi tamamlarız. Maalesef ülkemizde evden eve nakliyat için yeterli donanımı olmıyan eğitimsiz kişilerce evden eve nakliyat yaptıran birçok müşterilerimizin talihsiz olaylar yaşadığını biliyoruz.her yönüyle saygın bir şirketle muhatap olucağınız için bize güvenmenizi arz ederiz. BARTURNAK LTD.ŞTİ / YAĞMUR EVDEN EVE NAKLİYAT hizmeti konusunda daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

0 378 2274 48 22

Evden Eve
İlden İle Nakliyat


Bizi Arayın